O mnie

Kilka słów o mnie…

Natalia Peek - tłumacz angielskiego w PoznaniuUrodziłam się w Polsce i wychowałam w Niemczech, przez co, już jako dziecko, doskonałe opanowałam znajomość języka polskiego oraz niemieckiego. Miłość do Wielkiej Brytanii i solidna praca włożona w edukację językową doprowadziła mnie do uzyskania tytułu magistra filologii angielskiej. Dzięki temu jestem osobą trójjęzyczną – biegle posługuję się językiem polskim, angielskim oraz niemieckim i oferuję profesjonalne usługi jako lektor oraz tłumacz języka angielskiego, niemieckiego oraz polskiego.
Zdobyta podczas studiów wiedza metodyczna dotycząca nowoczesnych narzędzi oraz aktualnych tendencji w edukacji, pozwala mi prowadzić atrakcyjne i efektywne zajęcia języka angielskiego, niemieckiego i polskiego jako języka obcego. Dostosowuję lekcje oraz materiały do potrzeb i zainteresowań ucznia. Zapraszam osoby, które potrzebują tradycyjnych korepetycji, a także wszystkich, którzy dzięki znajomości języka obcego chcieliby podnieść swoje kompetencje na rynku pracy albo na przykład móc samodzielnie porozumiewać się na wakacjach. Każdy powód jest dobry, aby rozpocząć naukę nowego języka, który może stać się pasjonującym hobby i atrakcyjną formą umysłowej gimnastyki.
W okresie studiów licencjackich zajmowałam się badaniem literatury brytyjskiej, m.in. prac C.S. Lewisa i J.R.R. Tolkiena. Studia magisterskie naznaczone były teatrem. Koncentrowałam się wówczas na twórczości Williama Shakespeare’a oraz na teatrze elżbietańskim. Wiedza i umiejętności, jakie wtedy zdobyłam, a także znajomość kultury innych krajów pozwalają mi na wykonywanie profesjonalnych tłumaczeń pisemnych oraz ustnych (symultanicznych i konsekutywnych) z różnych dziedzin, do których zaliczyć można architekturę, elektrotechnikę, literaturę piękną, teatr i ciepłownictwo.

Jako tłumacz oferuję tłumaczenia na angielski, niemiecki oraz polski.

Natalia Peeek - tłumacz niemieckiego w PoznaniuMiastem, w którym mieszkam jest Poznań, ale zapraszam do skorzystania z moich usług klientów z całej Polski. Gwarantuję dokładność, rzetelność i terminowość tłumaczeń, których jakość poświadczają referencje zadowolonych klientów.
Prywatnie jestem osobą ambitną i otwartą na nowe wyzwania. Zamiłowanie do języków obcych motywuje mnie do tego, aby wciąż poszerzać swoją. Zajmuję się również aktorstwem i jestem instruktorem jazdy konnej. Z pasją podchodzę do wszystkiego, co robię, a więc zarówno do pracy jako lektor i tłumacz, jak i do moich szerokich zainteresowań. Angażowałam się w Duszpasterstwie Akademickim oo. Dominikanów w Poznaniu oraz w przygotowanie spotkania młodzieży Lednica 2000. Wiele uwagi i pasji poświęcałam również zespołowi teatralnemu The Shakespeers, w którym zajmowałam się prowadzeniem studenckich warsztatów z aktorstwa, reżyserowaniem sztuki i pracą nad poszerzaniem działalności zespołu.

Misja

W swojej pracy jako tłumacz i lektor języka angielskiego, niemieckiego oraz polskiego jako języka obcego, pragnę wykorzystywać posiadane umiejętności, aby pomagać innym osobom w korzystaniu z bogactwa, jakie oferuje znajomość obcych języków i kultur. Ogromną satysfakcję czerpię z wykonywania rzetelnych tłumaczeń, a także z towarzyszenia innym w skutecznym i przyjemnym poznawaniu języków obcych. Ważne jest dla mnie, aby klient był zadowolony z usług, aby czynił postępy, a zdobyte przez niego umiejętności były trwałe. Dużą uwagę przywiązuję do partnerskiej relacji z klientami, do rozmowy w atmosferze otwartości i współpracy. Zdaję sobie sprawę, że znaczenie ma nie tylko zadowalający efekt, ale też droga do jego osiągnięcia – staram się, aby była ona profesjonalnie prowadzona, ciekawa i przyjemna dla klienta oraz aby przynosiła wymierne rezultaty.

Poznański tłumacz - angielski - Natalia Peek

Comments are closed.

| tłumacz angielskiego Poznań | tłumaczenia symultaniczne niemiecki Poznań | tłumaczenia techniczne angielski Poznań |